خدمات

نصب، سرویس و تعمیرات انواع گاوصندوق بصورت شبانه روزی

همراه با گارانتی کیفیت خدمات و قطعات مصرفی

فروش

فروش و مشاوره فروش انواع گاوصندوق با ضمانت بلند مدت

تمامی محصولات با قیمت مصوب کارخانه به فروش رسیده و دارای ضمانت قیمت می باشد

برندها

دسته بندی محصولات

گاوصندوق نگهداری کلید (3)

گاوصندوق نسوز (19)

گاوصندوق قابل نصب کارتی (4)

گاوصندوق قابل نصب داخل زمین (2)

گاوصندوق قابل نصب داخل دیوار (4)

گاوصندوق قابل نصب به زمین و دیوار (16)

گاوصندوق ضدسرقت دیجیتالی (7)

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه (9)

گاوصندوق ضدسرقت (18)

گاوصندوق دیجیتالی و اثرانگشتی (5)

گاوصندوق دیجیتالی نگهداری اسلحه (3)

گاوصندوق دیجیتالی قابل نصب به زمین (3)

گاوصندوق دیجیتالی فروشگاهی (2)

گاوصندوق دیجیتالی خانگی و اداری (8)

گاوصندوق دیجیتالی بانکی (4)

گاوصندوق خانگی واداری کاوه (12)

قفل دیجیتالی و کارتی و اثرانگشتی (1)

فایل دیجیتالی نسوزبایگانی و نگهداری اسناد (3)

صندوق قابل نصب پستی (3)

گاوصندوق قابل نصب به زمین و دیوار

گاوصندوق

نگهداری و محافظت از وسایل و اسناد مهم بسیار پراهمیت است. از گذشته افراد برای مراقبت از وسایل گران‌بها و خاص مانند طلا از جعبه و صندوق‌هایی سخت و محکم استفاده می‌کنند.

گاو صندوق یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین وسایل محافظتی است که قابل قفل کردن است. گاو صندوق این امکان را به شما می‌دهد تا تمامی وسایل مهم و ارزشمندتان را درون آن قرار دهید و بدون هیچ دغدغه و نگرانی آن را در خانه و محیط کار بگذارید.

گاو صندوق امکانی خوب و مقرون‌به‌صرفه برای زمانی است که به سفر می‌روید. در هنگام سفر و یا زمانی که در محیط خارج از خانه هستید باید وسایل خود را در جایی امن قرار دهید تا هیچ‌گونه مسئله و مشکلی مانند دزدی برایتان پیش نیاید.

برای جلوگیری از به سرقت رفتن وسایلتان بهتر است آن‌ها را در گاو صندوق و جعبه‌های نگه‌دارنده‌ی وسایل گران و مهم قرار دهید.

گاو صندوق که در انگلیسی بانام safe یا strongbox خوانده می‌شود جعبه یا صندوقی محکم، فلزی و دارای قفل پیچیده و خاص است که برای نگه‌داشتن وسایل مهم و ارزشمند مانند پول، طلا و سند استفاده می‌شود.

گاو صندوق در مدل‌ها و طرح‌های گوناگونی طراحی و تولید می‌شود. گاو صندوق‌ها بسیار مجهز و از امنیت بالایی برخوردار هستند. گاو صندوق‌ها از فلزهای بسیار سخت و نسوز تهیه و تولید می‌شوند و معمولاً وزن بسیار بالایی دارند.

برخی از مدل‌های گاو صندوق دارای چرخ برای سهولت در جابه‌جایی هستند و می‌توان آن‌ها را به‌راحتی منتقل کرد.

گاو صندوق‌ها را می‌توان در قسمت‌های مختلف خانه و محل کار قرار داد. برخی از آن‌ها که کوچک و سبک هستند را می‌توان در داخل کمد و کشو قرار داد.

یکی از مدل‌های پرطرفدار و رایج گاو صندوق مدل کتابی است، گاو صندوق مدل کتابی کوچک، قابل حمل و ارزان نسبت به مدل‌های دیگر گاو صندوق است. این مدل شبیه به کتاب و دارای رنگ‌های متفاوت است و می‌توان وسایل باارزش و مهم خود را درون آن قرار داد و در کتابخانه‌ بدون هیچ‌گونه جلب‌توجه گذاشت.

گاو صندوق‌ها دارای قفل‌های ضد سرقت هستند. قفل‌های آن‌ها معمولاً چندمرحله‌ای است و به‌سادگی نمی‌توان آن‌ها را باز کرد. برخی از آن‌ها دارای رمز الکترونیکی و دیجیتالی هستند و برخی از آن‌ها شخصی سازی شده‌اند.
در مدل‌های شخصی سازی شده، قفل دستگاه اثر انگشت، تشخیص چهره یا مردمک چشم است.

برای خرید آنلاین انواع گاو صندوق نسوز و ضد سرقت می‌توان به فروشگاه اینترنتی سیف ایران مراجعه کرد.
فروشگاه اینترنتی سیف ایران مجموعه‌ای از بهترین و مرغوب‌ترین گاوصندوق‌های برندهای ایرانی و خارجی نظیر گنج بان، گنجینه و کاوه را گردآوری کرده است تا همه‌ی افراد خرید آنلاین مطمئنی را تجربه کنند. تنها با چند کلیک ساده می‌توان گاوصندوق رمزدار و نسوز از سیف ایران تهیه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را درب منزل یا محل کار دریافت کرد.