نمایش 1–9 از 46 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 750S

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 750S دارای قابلیت ضد سرقت بوده و همچنین برای امنیت بیشتر دارای رمز مکانیکی می باشد. این محصول توسط برند ایرانی گاوصندوق کاوه تولید شده و توسط سیف ایران با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 550S

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 550S دارای قابلیت ضد سرقت بوده و همچنین برای امنیت بیشتر دارای رمز مکانیکی می باشد. این محصول توسط برند ایرانی گاوصندوق کاوه تولید شده و توسط سیف ایران با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 500S

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 500S دارای قابلیت ضد سرقت بوده و همچنین برای امنیت بیشتر دارای رمز مکانیکی می باشد. این محصول توسط برند ایرانی گاوصندوق کاوه تولید شده و توسط سیف ایران با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 2000S

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 2000S دارای قابلیت ضد سرقت بوده و همچنین برای امنیت بیشتر دارای رمز مکانیکی می باشد. این محصول توسط برند ایرانی گاوصندوق کاوه تولید شده و توسط سیف ایران با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 2000BS

گاوصندوق ضدسرقت با رمزمکانیکی کاوه مدل 2000BS دارای قابلیت ضد سرقت بوده و همچنین برای امنیت بیشتر دارای رمز مکانیکی می باشد. این محصول توسط برند ایرانی گاوصندوق کاوه تولید شده و توسط سیف ایران با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

قفل دیجیتالی واثرانگشتی درب اپارتمان مدل K-NLOCK

قابلیت پذیرش رمزدیجیتال 8 رقمی
قابلیت پذیرش 10 اثر انگشت
دارای قفل کلیدی برای باز گشایی در مواقع اضطراری
قابلیت شارژ باطری از بیرون درب درصورت ضعف باطری های دستگاه
یکسال گارانتی وخدمات نامحدود
دارای سیستم روشنایی صفحه کلید برای استفاده راحت در شب
ساخت کره جنوبی